Ekibimiz farklı sektörlerden danışanlarımızla yan yana, aynı problemi çözmeye odanklanmış bir takım ruhu oluşturarak çalışır. Bu süreçte amacımız danışanlarımız için sürdürülebilir bir değişim ortaya çıkartmaktır.

Kurulduğumuz günden itibaren tek bir ölçünün tüm danışanlarımız için uygun olmayacağına inanıyoruz, bu nedenle ekiplerimiz danışanlarımızın en önemli hedeflerini ve ihtiyaçlarını bütünüyle anlayacak ve tanımlayacak donanıma sahiptir. deneyimimizle, artık ekiplerimizin tanımladığı hedefleri ve ihtiyaçları doğrultusunda danışanlarımız için sürdürülebilir bir değişim yaratacak rotayı çizebileceğimize güveniyoruz.

Danışanlarımızın bünyesinde çalışan en alt kademeden en üst kademeye herkesin fikirlerini önemsiyor ve bütün çalışanları aynı amaç için çalışan ortaklarımız olarak görüyoruz. Bu şekilde bizden beklenen değişimi kalıcı bir şekilde sağlayabileceğimize inanıyoruz.

Kurumları ve içindeki insanları destekleyecek kapasiteler yaratıyor ve bu şekilde danışanlarımızın sürekli olarak değişen çevresel etmenleri yöneterek ve hızlı kararlar alarak hareketleri hızlıca sürdürülebilir sonuçlara kendi olanaklarıyla ulaşmalarını sağlıyoruz.

Bizim için farklılık ve çeşitlilik her zaman önemli iki kavram oldu. Çalışanlarımızın kadın ve erkek oranı bizim için önemli bir ölçü birimi oldu. Yalnız bununla sınırlı kalmadık, farklı etnik kökenlerden, dillerden, engellilerden, engelli çocukların ebevynlerine birçok uzmanla çalıştık ve gelecekte de çalışmayı umuyoruz.

Stratejik yönetim danışmanlığının özü müşterilerimizin organizasyonel bağlamını, faaliyet gösterdikleri sektörün dinamiklerini ve makroekonomik ortamın güçlerini anlamaktır. Bu nedenle, ALROYAL  Danışmanlık olarak bilgi dağarcığımızın sınırlarını genişletmek için hem bütçe hem de zaman ayırıyoruz. Müşterilerimiz için sürdürülebilir bir değişim yaratmamıza yardımcı olabilecek her şeyi araştırıyor, inceliyor ve uygulamaya geçiriyoruz. Daimi olarak pazarları, eğilimleri ve en iyi uygulamaları araştırıyoruz. ALROYAL Ailesi'nin stratejik yönetim ile ilgili birçok makalesi yayınlanmış üyeleri var.

Atatürk mah.Ertuğrul Gazi Sk.Metropol İstanbul B Blok No 380 Ataşehir / İSTANBUL / TURKEY
Tel : 0090 216 365 8072  Fax : 0090 216 365 8071
 
Calle Serrano 110,1 . 28006 - Madrid SPAIN
Tel : 0034  606 411 621
Alrawda BL.4 ST.46 Hom 1 KUWAIT
Tel : 00965 515 15 555
Po Box 23737 Doha / QATAR
Tel : 00974 555 19 345